EU Projekt

Zachęcamy do zapoznania się ofertą usług rekrutacyjnych świadczonych z wykorzystaniem Platformy do prowadzenia rekrutacji z użyciem gier symulacyjnych, badających dopasowanie do kultury organizacji i stanowiska.

Przejdź do oferty

313C Sp. z o.o. realizuje projekt „Rekrutacja Nowej Generacji przez wartości, gry i dane”, który jest częściowo finansowany ze środków UE.

Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie profesjonalnego procesu projektowego i inwestycji początkowej, a w efekcie stworzenie nowej innowacyjnej usługi „rekrutacja nowej generacji” z wykorzystaniem platformy do prowadzenia rekrutacji poprzez gry symulacyjne, które sprawdzają dopasowanie do kultury organizacyjnej i stanowiska pracy.

Usługa wpisuje się w rosnący trend Evidence Based Management i stanowi innowację poprzez wykorzystanie autorskiej metody realizacji procesów rekrutacyjnych 313C, opartej na WARTOŚCIACH organizacji i modelach kompetencyjnych. Dzięki wykorzystaniu gier symulacyjnych rozwiązanie buduje wysokie zaangażowanie Kandydatów i zapewnia im dodatkową wartość pozwalającą na zapoznanie się ze specyfiką firmy i stanowiskiem pracy. W efekcie proces dostarcza obiektywnych, dokładnych i rzetelnych danych, które pozwalają na podejmowanie optymalnych decyzji rekrutacyjnych.

Projekt odpowiada na te kluczowe potrzeby naszych Klientów:

  • Wysoki poziom dopasowania Kandydatów do Pracodawcy i stanowiska.
  • Wysokie zaangażowanie Kandydatów w proces i wyjątkowa intuicyjność narzędzi.
  • Możliwość szybkiego uruchomienia i prowadzenia procesów rekrutacyjnych z wykorzystaniem precyzyjnych i atrakcyjnych narzędzi.

Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie na rynku do 31.10.2022 innowacyjnej usługi rekrutacyjnej z wykorzystaniem platformy do prowadzenia rekrutacji poprzez gry symulacyjne, sprawdzające dopasowanie do kultury organizacyjnej i stanowiska pracy.

Osiągnięcie powyższych celów zwiększy poziom rozpoznawalności marki 313C na rynku usług rekrutacyjnych i postawi firmę na pozycji głównego innowatora w zakresie tego typu usług na polskim rynku z realną możliwością świadczenia usług poza rynkiem krajowym.

Wartość projektu: 1 326 186,00 zł

Dotacja z UE: 693 870,00 zł

Kontakt do nas

313c sp. z o.o.
Kraków 31-112, ul. Smoleńsk 29
Poznań 61-737, ul. 27 Grudnia 9/7
Warszawa 00-042, ul. Nowy Świat 41a

E-mail: hello@313c.com.pl
Telefon: +48 
533 326 882

VAT no.: PL 6751427050

O nas
Od 2010 313C tworzy gry rekrutacyjne online zapewniające trafne decyzje selekcyjne i pozytywne doświadczenia Kandydatów. 
Nasze rozwiązania dostępne są poprzez platformę rekrutacyjną umożliwiającą prowadzenie rekrutacji z wykorzystaniem gier symulacyjnych, badających dopasowanie Kandydatów do kultury organizacji i stanowiska.

313C jest zarejestrowana jako wyspecjalizowana agencja zatrudnienia pod numerem 13070 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.