WEJDŹ DO GRY!

Sprawdź nasze aktualne rekrutacje

W 313C tworzymy nie tylko innowacyjne produkty, ale także unikalną kulturę organizacyjną, która stawia człowieka w centrum wszystkiego, co robimy. Nasze Realistyczne Gry Psychometryczne rewolucjonizują procesy rekrutacyjne, pozwalając na precyzyjne dopasowanie kandydatów do wymagań pracodawców. Za sukcesem naszych produktów stoi zespół ludzi, dla których wartości są fundamentem codziennej pracy.

Nasze wartości

Orientacja na osobę

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań, ponieważ wierzymy, że wszystko, co robimy, ma na celu przyniesienie korzyści innym. Każdy z nas słucha, szanuje, pomaga i uwzględnia perspektywę drugiej osoby, zachowując jednocześnie równowagę i dbając o siebie jako równorzędnego partnera w relacjach. Działamy świadomie, pamiętając, że nasze decyzje i działania mają wpływ na konkretne osoby.

Odpowiedzialność i transparentność

Jesteśmy zespołem, który bierze odpowiedzialność za swoje działania i wyniki. Pracujemy w atmosferze pełnej otwartości, gdzie transparentność w komunikacji i decyzjach buduje zaufanie i skuteczność w realizacji celów.

Efektywność i skuteczność

Dążymy do osiągania najlepszych wyników i zakładanych celów, koncentrując się na efektywnych działaniach. W 313C każdy projekt jest realizowany z myślą o maksymalizacji wartości, jaką przynosi naszym Klientom.

Ciągłe dążenie do doskonałości

Wszystkie nasze decyzje opieramy na solidnych danych i rzetelnej analizie. Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia analityczne, aby nasze rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale także skuteczne i wiarygodne.

Orientacja na zespół i współpracę

Wierzymy, że sukces rodzi się we współpracy. Nasz zespół to grupa utalentowanych osób, które wspierają się nawzajem, dzielą się wiedzą i wspólnie dążą do realizacji ambitnych celów.​

Rewolucja

Nie boimy się wprowadzać zmian, które rewolucjonizują branżę HR. Dzięki naszym Realistycznym Grom Psychometrycznym zmieniamy sposób, w jaki firmy rekrutują, rozwijają i zarządzają talentami. W 313C masz szansę być częścią tej zmiany

Nasze aktualne oferty pracy

HR Projects Account Coordinator

Jeśli jesteś osobą, która stawia na współpracę, budowanie pozytywnych relacji i jednocześnie dąży do osiągania wyznaczonych celów i mierzalnych rezultatów, to stanowisko HR Projects Account Coordinator jest właśnie dla Ciebie.

Szukamy osoby z pasją, która odpowiedzialnie podejdzie do realizacji projektów HR, jednocześnie otwierając się na feedback i chętnie rozwijając swoje kompetencje. Jeśli cechuje Cię proaktywność, samodzielność, elastyczność oraz wewnętrzna motywacja do nauki i rozwoju, czekamy na Twoją aplikację!

W 313C wierzymy, że rekrutacja może być czymś więcej niż tylko procesem – może być przygodą. Dlatego pierwszym krokiem w naszej rekrutacji jest zagranie w unikalną grę rekrutacyjną, która nie tylko sprawdzi Twoje kompetencje potrzebne na tym stanowisku, ale również pozwoli Ci lepiej poznać specyfikę przyszłej pracy. Co więcej, po przejściu gry otrzymasz feedback ze wskazaniem Twoich mocnych stron i obszarów do rozwoju.

Zakres obowiązków

  • – Inicjowanie, opracowywanie oraz realizacja projektów HR wspierających rozwój organizacji dealerskiej BMW Group Polska, w szczególności w obszarze Employer Branding, współpracy ze szkołami technicznymi oraz pozyskiwania i rozwijania talentów.
  • – Ścisła współpraca z zespołem 313C, przedstawicielami Klienta, agencjami zewnętrznymi oraz Dealerami i partnerami biznesowymi, aby zapewnić terminowe i jakościowe dostarczenie usług/produktów.
  • – Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji oraz efektywna komunikacja z interesariuszami i grupami docelowymi, co zwiększy transparentność działań i skuteczność realizacji projektów, w tym tworzenie materiałów komunikacyjnych, takich jak newslettery, blogi i inne treści promocyjne.
  • – Zbieranie i analiza danych z różnych źródeł, formułowanie wniosków oraz rekomendacji w celu monitorowania wyników i udoskonalania produktów oraz procesów.

Wymagania

  • – Minimum 2 lata doświadczenia w HR, ze szczególnym uwzględnieniem Employer Branding, rekrutacji, onboardingu i rozwoju talentów, najlepiej w kontekście branży retail automotive.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w:
  • – zarządzaniu projektami zgodnie z wybraną metodyką
  • – organizacji eventów online i stacjonarnych
  • – współpracy z agencjami zewnętrznymi oraz partnerami biznesowymi
  • – Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (zarówno w mowie, jak i piśmie) oraz umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji.
  • – Analityczne podejście (praca z danymi).
  • – Wysoki poziom biegłości cyfrowej, szczególnie w zakresie wykorzystywania narzędzi AI.
  • – Biegła znajomość pakietu MS Office (Outlook, PowerPoint, Excel, Forms).
  • – Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • – Gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych.

Oferujemy

Aktywne współtworzenie długofalowego projektu dla jednego Klienta, lidera segmentu Premium w branży automotive:

  • Będziesz mieć unikalną szansę na aktywne współtworzenie i realizację prestiżowego projektu dla BMW Group Polska. Dzięki bliskiej współpracy z Klientem, będziesz uczestniczyć w kreowaniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR.
  • Praca w pełnym wymiarze etatu (UoP lub B2B):
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (UoP) lub elastyczne warunki współpracy w modelu B2B – wybór należy do Ciebie.
  • Wdrożenie i bieżąca współpraca z Project Managerem:
  • Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, jakie są Twoje zadania i cele, a także zyskasz możliwość wsparcia w ich realizacji na każdym etapie projektu.
  • Cenimy transparentność i rozwój, dlatego regularnie otrzymasz feedback na temat swojej pracy. Dzięki temu będziesz mieć jasny obraz swoich mocnych stron oraz obszarów do rozwoju, co pomoże Ci w osiąganiu jeszcze lepszych wyników i realizacji swoich zawodowych celów.
  • Praca z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi (AI, Asana, Miro, Canva):
  • Dzięki nim będziesz mógł/mogła realizować swoje zadania w sposób nowoczesny i efektywny, co przyczyni się do Twojego rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowy płatny dzień wolny na Twoje urodziny, bo cenimy wyjątkowe momenty:
  • Wiemy, jak ważne jest świętowanie wyjątkowych chwil i dlatego chcemy dać Ci możliwość relaksu i spędzenie tego dnia tak jak lubisz 😉
  • Elastyczny tryb pracy:
  • Możesz pracować stacjonarnie w naszym biurze w centrum Poznania lub hybrydowo, łącząc pracę zdalną z wizytami w biurze, w dogodnych dla Ciebie dniach.
  • Wiemy, że każdy ma swój rytm pracy, dlatego możesz zaczynać dzień między 7:00 a 9:00, co pozwala lepiej dopasować harmonogram dnia do Twojego życia prywatnego i preferencji.
  • Narzędzia niezbędne do pracy i użytku prywatnego:
  • Zapewniamy wszystkie potrzebne narzędzia do pracy, w tym laptop wraz z zestawem akcesoriów, telefon służbowy oraz spersonalizowane słuchawki – abyś mógł/mogła efektywnie i wygodnie realizować swoje zadania z dowolnego miejsca, a także
  • korzystać z nich w czasie wolnym.
  • Biuro w centrum Poznania:
  • Nasze biuro mieści się w sercu Poznania, w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, restauracji i usług. Pracując z biura możesz poczuć przyjazną atmosferę, która sprzyja wymianie pomysłów i efektywnej współpracy.
  • Przyjazna atmosfera i wsparcie całego zespołu 313C:
  • W 313C stawiamy na przyjazną i wspierającą atmosferę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem, który ceni otwartość i współpracę, dlatego możesz liczyć na wzajemne wsparcie i pomoc na każdym etapie swojej pracy. Razem tworzymy środowisko, w którym każdy może czuć się komfortowo i rozwijać swoje umiejętności

Dołącz do naszego zespołu i twórz innowacyjne rozwiązania HR w branży automotive!
Weź udział w grze – to Twoja szansa, aby już na etapie rekrutacji dowiedzieć się więcej o sobie i poznać specyfikę pracy w 313C. Dołącz do nas i przekonaj się, że rekrutacja może być inspirującym doświadczeniem!

Nie widzisz oferty pracy dla siebie? Nic straconego!

Napisz do nas na: rekrutacje@313c.com.pl

Kontakt do nas

313C sp. z o.o.
Kraków 31-112, ul. Smoleńsk 29
Poznań 61-737, ul. 27 Grudnia 9/7
Warszawa 00-042, ul. Nowy Świat 41a

E-mail: hello@313c.com.pl
Telefon: +48 533 326 882

VAT: PL 6751427050

O nas
Od 2010 313C tworzy gry rekrutacyjne online zapewniające trafne decyzje selekcyjne i pozytywne doświadczenia Kandydatów.
Nasze rozwiązania dostępne są poprzez platformę rekrutacyjną umożliwiającą prowadzenie rekrutacji z wykorzystaniem gier symulacyjnych, badających dopasowanie Kandydatów do kultury organizacji i stanowiska.

313C jest zarejestrowana jako wyspecjalizowana agencja zatrudnienia pod numerem 13070 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.