Co nas wyróżnia

W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów.

Funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim od 2010 roku. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi firmami i instytucjami jak, m.in. BMW Group Polska, Budimex SA, SEAT VGP, Sabre, Ericpol Telecom, Tieto Poland, Arvato, Orlen Oil, Albea Poland, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Finansów, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Jesteśmy autorami i realizatorami pierwszego w Polsce projektu rekrutacji i selekcji w pełni opartego na grach oraz wartościach, z powodzeniem wdrożonego w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Skutecznie łączymy świat nauki z rzeczywistością biznesową:

  • Posiadamy 13 lat doświadczenia biznesowego.
  • Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 13070.

  • We współpracy z ekspertami z takich uczelni jak, m.in. Princeton University czy Uniwersytet Jagielloński, prowadzimy pracę naukową w zakresie tematyki przyciągania Kandydatów (Applicant Attraction) i Employer Brandingu.
  • W celu zapewnienia tworzonym przez nas narzędziom najwyższej trafności i optymalnych właściwości psychometrycznych, współpracujemy z Prof. Stephenem Sirecim, światowej sławy ekspertem w zakresie trafności narzędzi diagnostycznych.

Nasze wartości

Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia.
Orientacja na Osobę
We wszystkich działaniach jesteśmy nastawieni na konkretne osoby, które dostrzegamy zarówno po stronie Kandydatów, jak i Pracodawców. Nasza pasja i nasz biznes to ludzie.
Odpowiedzialność
Podejmujemy przejrzyste i uczciwe działania, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Wartość tę rozumiemy również jako zobowiązanie do realizacji prawdziwych potrzeb naszych Klientów – Pracodawców i Kandydatów.
Efektywność
Jesteśmy specjalistami od solidnej roboty, której zwieńczeniem są zawsze precyzyjnie zdefiniowane efekty. Rzetelnie realizujemy wyznaczone cele – nasza skuteczność jest miernikiem naszego sukcesu.
Dążenie do perfekcji
W tym, co robimy, dążymy do doskonałości. Wciąż podejmujemy aktywne działania, żeby wiedzieć więcej i lepiej rozumieć „dlaczego”. Ciekawość i chęć rozwoju napędza nasze działanie.
Oparcie na dowodach
Pracujemy w oparciu o fakty i dane, a na dodatek uwielbiamy mierzalność. Do problemów podchodzimy analitycznie, skutecznie identyfikując przyczyny, skutki i rozwiązania.
Zespół
Dbamy o dobrą atmosferę w naszym zespole, który tworzy zintegrowany, dobrze funkcjonujący organizm z poczuciem humoru :).
Rewolucja
Nie boimy się zadawać trudnych pytań. Kwestionujemy zastaną rzeczywistość i szukamy sposobów, aby ją ulepszyć. Naszym celem jest pozytywna rewolucja w branży rekrutacji oraz przełamywanie dotychczasowych schematów.

Zobacz co mówią o nas inni

Bardzo fajny proces – pierwszy raz brałem udział w rekrutacji z wykorzystaniem gier on-line. Podoba mi się wyjście naprzeciw elektronicznym mediom. Skype – wyjątkowo wygodny i przyjazny sposób rekrutacji – inne firmy powinny brać przykład.

— Kandydat w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C

Poziom prowadzonej przez Państwa rekrutacji jest bardzo odmienny, bardzo profesjonalny. Gra – bawiłem się przy tym, dużo firm powinno skorzystać z tego rozwiązania.

— Kandydat w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C

Gra w Teleport2020 uzmysłowiła mi, ile tak naprawdę zależy od planowania, a ile od reagowania na zmiany i przystosowywania się do sytuacji. Chcąc trzymać się pierwotnego “genialnego” planu zapędziliśmy się na najgorszą z możliwych pozycji.
Sprawdziła się stara maksyma: “zmiana albo śmierć”.

— Stanisław Just, Prezes, Premonition

Składam słowa uznania za bardzo profesjonalnie przygotowany proces rekrutacji. Sądzę że wiele korporacji mogłoby się od Państwa uczyć. Dziękuję za pełen profesjonalizm oraz miłą atmosferę i życzę dalszych sukcesów.

— Kandydatka w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C

Jestem zadowolony, że wziąłem udział w prowadzonym przez Państwa procesie. 90-minutowa gra – fantastyczna, nie marnuje zbędnego czasu, bo weryfikuje słabe i silne strony oraz zdolności.

— Kandydat w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C