Co nas wyróżnia

W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów.

Funkcjonujemy na rynku ogólnopolskim od 2010 roku. Dotychczas współpracowaliśmy z takimi firmami i instytucjami jak, m.in. Budimex SA, SEAT VGP, Sabre, Ericpol Telecom, Tieto Poland, Arvato, Orlen Oil, Albea Poland, Ministerstwo Finansów, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku rekrutacji i selekcji poprzez wartości, gry i dane oraz dostrzeganie osób zarówno po stronie Kandydatów, jak i Pracodawców.

Jesteśmy autorami i realizatorami pierwszego w Polsce projektu rekrutacji i selekcji w pełni opartego na grach oraz wartościach, z powodzeniem wdrożonego w konkurencyjnym środowisku biznesowym.

Skutecznie łączymy świat nauki z rzeczywistością biznesową:

^ Posiadamy 13 lat doświadczenia biznesowego.

^ Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 13070.

^ Jesteśmy autorami wielu publikacji naukowych i popularno-naukowych z zakresu rekrutacji i selekcji, w tym pierwszej na polskim rynku książki w pełni poświęconej teorii i praktyce stosowania Kompetencyjnych Testów Sytuacyjnych w rekrutacji, selekcji i ocenie Pracowników.

^ We współpracy z ekspertami z takich uczelni jak, m.in. Princeton University czy Uniwersytet Jagielloński, prowadzimy pracę naukową w zakresie tematyki przyciągania Kandydatów (Applicant Attraction) i Employer Brandingu.

^ W celu zapewnienia tworzonym przez nas narzędziom najwyższej trafności i optymalnych właściwości psychometrycznych, współpracujemy z Prof. Stephenem Sirecim, światowej sławy ekspertem w zakresie trafności narzędzi diagnostycznych.

Nasze wartości

Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia.
Orientacja na Osobę
We wszystkich działaniach jesteśmy nastawieni na konkretne osoby, które dostrzegamy zarówno po stronie Kandydatów, jak i Pracodawców. Nasza pasja i nasz biznes to ludzie.
Odpowiedzialność
Podejmujemy przejrzyste i uczciwe działania, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Wartość tę rozumiemy również jako zobowiązanie do realizacji prawdziwych potrzeb naszych Klientów – Pracodawców i Kandydatów.
Efektywność
Jesteśmy specjalistami od solidnej roboty, której zwieńczeniem są zawsze precyzyjnie zdefiniowane efekty. Rzetelnie realizujemy wyznaczone cele – nasza skuteczność jest miernikiem naszego sukcesu.
Dążenie do perfekcji
W tym, co robimy, dążymy do doskonałości. Wciąż podejmujemy aktywne działania, żeby wiedzieć więcej i lepiej rozumieć „dlaczego”. Ciekawość i chęć rozwoju napędza nasze działanie.
Oparcie na dowodach
Pracujemy w oparciu o fakty i dane, a na dodatek uwielbiamy mierzalność. Do problemów podchodzimy analitycznie, skutecznie identyfikując przyczyny, skutki i rozwiązania.
Zespół
Dbamy o dobrą atmosferę w naszym zespole, który tworzy zintegrowany, dobrze funkcjonujący organizm z poczuciem humoru :).
Rewolucja
Nie boimy się zadawać trudnych pytań. Kwestionujemy zastaną rzeczywistość i szukamy sposobów, aby ją ulepszyć. Naszym celem jest pozytywna rewolucja w branży rekrutacji oraz przełamywanie dotychczasowych schematów.

Zobacz co mówią o nas inni

Bardzo fajny proces – pierwszy raz brałem udział w rekrutacji z wykorzystaniem gier on-line. Podoba mi się wyjście naprzeciw elektronicznym mediom. Skype – wyjątkowo wygodny i przyjazny sposób rekrutacji – inne firmy powinny brać przykład.

— Kandydat w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C

Poziom prowadzonej przez Państwa rekrutacji jest bardzo odmienny, bardzo profesjonalny. Gra – bawiłem się przy tym, dużo firm powinno skorzystać z tego rozwiązania.

— Kandydat w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C

Gra w Teleport2020 uzmysłowiła mi, ile tak naprawdę zależy od planowania, a ile od reagowania na zmiany i przystosowywania się do sytuacji. Chcąc trzymać się pierwotnego “genialnego” planu zapędziliśmy się na najgorszą z możliwych pozycji.
Sprawdziła się stara maksyma: “zmiana albo śmierć”.

— Stanisław Just, Prezes, Premonition

Składam słowa uznania za bardzo profesjonalnie przygotowany proces rekrutacji. Sądzę że wiele korporacji mogłoby się od Państwa uczyć. Dziękuję za pełen profesjonalizm oraz miłą atmosferę i życzę dalszych sukcesów.

— Kandydatka w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C

Jestem zadowolony, że wziąłem udział w prowadzonym przez Państwa procesie. 90-minutowa gra – fantastyczna, nie marnuje zbędnego czasu, bo weryfikuje słabe i silne strony oraz zdolności.

— Kandydat w procesie rekrutacji prowadzonym dla Klienta przez 313C